...

O nas

Restauracja The Legendary Żywiec powstała z miłości do dobrej kuchni i najlepszego Piwa w Żywcu. 

Nasza historia

O nas - Czyli cała historia

Legendary Żywiec Pub & Restaurant to unikalny obiekt usytuowany na terenie Browaru Żywiec (Obok Muzeum Browaru Żywiec), znajdujący się w najstarszych zabytkowych budynkach tego miejsca. Nasze korzenie sięgają połowy XIX wieku i są ściśle związane z izbą starszych, będącą miejscem spotkań piwowarzy arcyksiążęcych po zakończonej pracy.

W okresie przełomu XIX i XX wieku w naszym browarze funkcjonowała renomowana restauracja, której największą atrakcją było, jak ówcześnie opisywano, „najwyższej jakości piwo żywieckie, codziennie świeżo napełniane”. W czasach odrodzonej Rzeczypospolitej nasz budynek cieszył się dużą popularnością wśród gości Habsburgów Żywieckich, właścicieli browaru.

Dziś kontynuujemy tę bogatą tradycję, oferując naszym gościom niezapomniane doznania kulinarne. Nasza restauracja to nie tylko miejsce dla miłośników tradycyjnej kuchni, ale także przestrzeń historyczna, w której odbywają się ekskluzywne wydarzenia dla wyjątkowej klienteli oraz popularne spotkania piwne dla pracowników browaru i mieszkańców Żywiecczyzny. Dołącz do nas, aby zanurzyć się w historii smaku i atmosfery Żywieckiego Pubu & Restauracji.

O nas czyli Nasze sale

Znajdź miejsce na Swoją imprezę w Żywcu

Wesela, Urodziny, Stypy, Imieniny, Imprezy Firmowe, Bankiety, Komunie i inne

Nasze sale są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt konferencyjny oraz zapewniają dostęp do profesjonalnej obsługi, która zadba o każdy szczegół. Oprócz tego, nasza lokalizacja w samym sercu Muzeum Żywieckiego otwiera możliwość dodatkowych atrakcji dla uczestników.

Przestronna sala, zachwycająca swoim wyglądem i atmosferą, idealna na bankiety, uroczystości rodzinne czy konferencje. Nasza restauracja oferuje wyrafinowane menu i obsługę na najwyższym poziomie.

Historyczna, ale również nowoczesna przestrzeń idealna na kameralne spotkania biznesowe lub przyjęcia. Z dogodnym dostępem do baru i przestronnymi miejscami siedzącymi zapewniającymi komfort dla gości.

Wydarzenia Cykliczne:

Piątki: Karaoke

Soboty: Dyskoteka

Zawsze ważne wydarzenia sportowe!

Ekskluzywna przestrzeń, doskonała na bardziej prywatne spotkania, dyskusje biznesowe lub imprezy towarzyskie. Wyjątkowy design oraz wysoki standard sprawią, że każde wydarzenie będzie niezapomniane.

Poznaj Nasz zespół

Zespół w restauracji The Legendary Żywiec Pub & Restaurant to grupa pasjonatów, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Kelnerzy są nie tylko profesjonalni w obsłudze, ale również pełni entuzjazmu do dzielenia się wiedzą na temat kulinariów i napojów serwowanych w lokalu.

piwo żywiec

Piotr i Gaba

Żywiec Restauracja

Tomek

Restauracja Żywiec

Paweł

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.